Ce-a pățit Alexandra Ungureanu în platoul “Bravo, ai stil!”

“Bravo, ai stil!” își redeschide porțile cu un nou sezon, odată cu lansarea noului post de televiziune, Kanal D2, duminică, 2 aprilie, de la ora 19:00

Alexandra Ungureanu a revenit în platoul “Bravo, ai ști!!”, de această dată pentru a le ura Juraților și prezentatoarei emisiunii succes în noul sezon al show-ului, pe noua stație de televiziune, Kanal D2.  Duminică, 2 aprilie, la ora 19:00, telespectatorii se vor bucura de o ediție specială a emisiunii “Bravo, ai stil!, care deschide noul sezon și marchează lansarea noului post de televiziune, Kanal D2.

Vizibil emoționată de reîntâlnirea cu  atmosfera din platoul “Bravo, ai stil!”, Alexandra Ungureanu și-a găsit cu greu cuvintele printre lacrimi.

“De ce plâng? Nu mă așteptam, eram foarte ok în spatele porților, până să întru în platou…”, a fost reacția Alexandrei Ungureanu în platou, uimită și ea de emoția uriașă pe care această revedere i-a provocat-o.

Fosta câștigătoare Bravo, ai stil!, acum gazdă a emisiunii “Duet cu Alexandra”, ce va începe la Kanal D2, pe 7 aprilie, la 22:00, și-a felicitat colegii de televiziune.

“Ce frumoși sunteți, ce mă bucur…

Citeste continuarea Aici

You might also like